website templates


ROLETY RZYMSKIE

MDecor studio

Poznajmy się

Dzień dobry :) . Cieszę się, że odwiedziłaś lub odwiedziłeś tę stronę. Jeśli jesteś zainteresowana / zainteresowany roletami rzymskimi lub ich odmianami, to trafiłaś / trafiłeś w punkt - znajdziesz tu wszystkie najważniejsze informacje, a także możesz zakupić całe rolety lub tylko mechanizmy.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji niż przedstawione w witrynie,  po prostu zadzwoń lub wyślij maila - chętnie odpowiem na wszystkie pytania i mam nadzieję, że ostatecznie przekonam Cię do skorzystania z tego fantastycznego sposobu funkcjonalnej dekoracji okna jakim są rolety rzymskie.


MDecor studio jest niewielką firmą prowadzoną przez Ewę Młynczyk (to ja :)) od 2000 roku - ojej to już 20 lat! Właścicielka, z wykształcenia - z własnego wyboru - matematyk ze skłonnościami informatycznymi :), z pasji miłośniczka szmatek - na początku kombinująca co też można z nich uczynić użytecznego dla własnego domu - i ogrodu.

Aranżacja tkanin w ogrodzie

 Z tego zamiłowania do tkanin zrodziła się w końcu firma zajmująca się kreowaniem dekoracji okien.

Na początku był salon dekoracji okien w centrum handlowym w Warszawie, który funkcjonował kilkanaście lat. Oferta obejmowała kompleksowe dekoracje okien:

* materiały dekoracyne (zasłony, firany);
* karnisze
* rolety
* żaluzje poziome i pionowe
* montaż i zawieszenie dekoracji
* autorskie projety dekoracji

MDecor studio rolety rzymskie przez internet

Ponieważ jednak większość pracy przy aranżacji okien wymaga przemieszczania się lub skupienia nad projektem, a jednocześnie rozwój technologii Internetu i komunikacji spowodował przesunięcie handlu i usług ze strefy stacjonarnej do internetowej, ostatecznie skoncentrowałam się na działaności przez Internet. Nie było to trudne ze względu na połączenie domeny ścisłego wykształcenia z pasjonującą pracą dekoratorską.

Dlaczego warto z nami?

Zadowolony Klient to nasza satysfakcja

1


Doświadczenie i znajomość fachu

Bo w ciągu dwudziestu lat pracy w branży dekoracji okien poznaliśmy ją od podszewki. Mamy ogromne doświadczenie i fachową wiedzę o tym co robimy. Długoletnia, stała współpraca z naszymi dostawcami pozwala nam na dostarczenie Państwu solidnych produktów w starannie wybieranej przez nas jakości. Nie znosimy fuszerki i partactwa.

2

Pasja i uczciwość 

Bo kochamy to co robimy. Naszym celem jest nie tylko zarabianie pieniędzy ale także osobista satysfakcja z finalnego efektu i zadowolenie naszych Klientów. Doradzamy i wsłuchujemy się w potrzeby Klienta, nie sprzedamy produktu o którym wiemy, że nie spełni jego oczekiwań. 

3

Rozwój i otwarcie na nowości

Bo nie stoimy w miejscu. Nieustannie poszukujemy coraz lepszych rozwiązań dzięki czemu możemy być przed konkurencją, która nawet o nich nie słyszała.

4

Elastyczność

Bo nie działamy w sztywnych ramach. Każdy Klient jest dla nas indywidualny i dopasowujemy naszą ofertę do jego potrzeb. Rolety rzymskie wykonujemy dokładnie na wymiar Klienta.

O nas w liczbach

20

Dwadzieścia lat doświadczenia w branży dekoracji okien

101...1797...

Setki projektów i klientów indywidualnych i instytucjonalnych

3

Trzy sklepy internetowe z karniszami i artykułami do aranżacji okien

Teraz możesz dokonać zakupu rolety rzymskiej bez wychodzenia z domu, wszystko załatwisz online.

Z przyjemnością pomogę Ci wybrać najlepsze rozwiązanie, doradzę i zaprojektuję rolety rzymskie lub inny sposób na dekoracyjną osłonę okien. Pozostańmy w kontakcie. 

Ewa Młynczyk

Jak w kilku krokach zamówić rolety rzymskie

komunikując się poprzez pocztę email

1

Określ wymiary okna
szer. x wys. i
uzyskaj wstępną wycenę

Zmierz szerokość i wysokość wnęki okiennej jeśli chcesz zawiesić roletę nad oknem. Dodaj 10 cm do szerokości wnęki i 25 cm do jej wysokości.  Jeśli roleta ma być mocowana do sufitu zmierz odległość od sufitu parapetu.
Takie będą wymiary rolety rzymskiej.
Jeśli chcesz zawiesić roletę na ramie okna podaj szerokość pomiędzy krawędziami listewek przyszybowych na styku z ramą oraz wysokość całej ramy. Wymiary rolety prześlij na nasz adres email.

2

Wybierz materiał i rodzaj mechanizmu

Wybierz materiał z katalogu oraz typ mechanizmu. Otrzymasz wycenę konkretnej rolety rzymskiej z terminem realizacji.

3

Zamów i czekaj na dostawę

Złóż zamówienie, opłać i oczekuj gotowej rolety. Otrzymasz ją kurierem w wyznaczonym terminie. 

Sklepy online

Kupisz tu ekskluzywne włoskie karnisze wykonane z mosiądzu, stali, aluminium, żelaza i szlachetnego drewna. Karnisze rurowe, profilowe, systemy panelowe. Piękny włoski design wzbogacony ręcznie wykonanymi dodatkami ze szkła Murano, skóry, ceramiki i kryształów Swarovski.

Tutaj kupisz mechanizmy do rolet rzymskich, a także karnisze metalowe, systemy panelowe i ciekawe akcesoria do dekoracji okien.

W ofercie sklepu karnisze mosiężne, stalowe, aluminiowe, żelazne włoskiej produkcji, wykonane z ekskluzywnych materiałów. Unikalne wzory pomogą Ci wykreować oryginalne wnętrze. W sklepie dostępne są także eleganckie mechanizmy do rolet rzymskich.

Zamawianie rolet rzymskich przez internet

Bądź z nami w kontakcie

Napisz do nas:
rolety@rzymskie.pl

lub zadzwoń:
+48 22 393 8004
+48 608 677 163


DOŁĄCZ DO NAS