web templates free download

ROLETY RZYMSKIE

MDecor studio

NASI PRODUCENCI MECHANIZMÓW
do rolet rzymskich

Nasi dostawcy systemów do rolet rzymskich to wyłącznie europejscy producenci. Mechanizmy są wykonane z aluminium,
spełniają wysokie normy jakościowe, dzięki którym  rolety funkcjonują wiele lat. 

Nasi producenci systemów do rolet rzymskich to:


Forest

Forest Group Polska jest częścią międzynarodowego koncernu o światowym zasięgu. produkującego nowoczesne systemy zawieszeń dekoracji okiennych: wyspecjalizowanych szyn sufitowych, systemów panelowych, systemów do rolet rzymskich, karniszy. 

Marcin Dekor

Marcin Dekor jest polską rodzinną firmą od trzydziestu lat produkującą karnisze i akcesoria do dekoracji okien. Znajomość potrzeb rodzimego rynku, elastyczność, podążanie za najnowszymi trendami oraz wdrażanie własnych projektów pozwalają na dostarczenie dobrych i atrakcyjnych produktów w przystępnej cenie. A są nimi karnisze metalowe, systemy do rolet rzymskich, rolety materiałowe oraz drobne akcesoria dekoracyjne.

Scaglioni

Scaglioni to także rodzinna włoska firma produkująca najwyższej jakości systemy do dekoracji okien: mechanizmy rolet rzymskich, rolety materiałowe, systemy panelowe, karnisze mosiężne, stalowe i aluminiowe.

Mobirise

Vadain - jest częścią holenderskiego holdingu Venture Group, na rynku polskim działa już ponad 20 lat.

Mobirise

jest częścią międzynarodowego holdingu B&C International, jednego z czołowych producentów dekoracji okiennych na rynku europejskim. W Polsce działa od 1992 r.

Casa Valentina

Casa Valentina to włoska firma rodzinna produkująca ekskluzywne rolety, systemy roletowe i panelowe, mechanizmy rolet rzymskich oraz karnisze z mosiądzu, stali i aluminium. Nowoczesne technologie, szlachetne materiały oraz piękny design to cechy wyróżniające tę markę na całym świecie.

Inter Decor Pro

Inter Dekor Pro jest polską firmą specjalizującą się w dostarczaniu systemów zawieszeń dekoracji okiennych: mechanizmów do rolet rzymskich oraz systemowych karniszy szynowych.

Jaki wybrać mechanizm rolety rzymskiej?

Dowiedz się więcej o rodzajach mechanizmów do rolet rzymskich.

Bądź z nami w kontakcie

Napisz do nas:
rolety@rzymskie.pl

lub zadzwoń:
+48 22 393 8004
+48 608 677 163DOŁĄCZ DO NAS