logo

Rolety rzymskiemodele sterowanie kolory i wzory inne roletykontakt

 rolety rzymskie
Galeria


ROLETY RZYMSKIE - SPOSOBY OBSŁUGI

Rolety rzymskie, które Państwu oferujemy mogą być wyposażone w jeden z dwóch rodzajów mechanizmów podciągających w zależności od modelu i wielkości rolety:
sznurkowy lub łańcuszkowy.

Oba systemy nadają się do montażu sufitowego i naściennego.

rolety rzymskie - mechanizm sznurkowy W systemie sznurkowym roleta jest zawieszona na szynie z rzepem, a linki podciągające przechodzą przez specjalne przelotki, zamocowane w tylnej części szyny, łączą się z jednej strony i wszystkie razem są przeprowadzone przez mechanizm blokujący, który umożliwia zatrzymanie rolety w dowolnym położeniu.

Wadą tego systemu jest długi sznurek pozostający po podciągnięciu rolety a także ograniczony rozmiar rolety. Zaletę stanowi mała wielkość umożliwiająca instalację rolety bezpośrednio na ramie okiennej.


rolety rzymskie - system łańcuszkowyNowoczesny system łańcuszkowy do rolet rzymskich składa się z estetycznego profilu wykonanego z aluminium w kolorze naturalnym lub lakierowanego na biało, który skrywa w sobie rolki nawijające linki rolety. Sterowanie podnoszeniem rolety odbywa się przy pomocy łańcuszka koralikowego umieszczonego w jednym z końców profilu. Roletę możemy ustawić na dowolnej wysokości.


rolety rzymskie - system łańcuszkowyMechanizm rolety oraz sam profil jest ukryty za materiałem rolety, gdy patrzymy na nią od wewnątrz pomieszczenia. W przypadku zawieszenia rolety we framudze okna również od strony zewnętrznej widok jest bardzo estetyczny.rolety rzymskie - sterowanie elektrycznerolety rzymskie -  sterowanie pilotemDla wygody obsługi istnieje możliwość wyposażenia naszych rolet w sterowanie elektryczne, które może się odbywać za pomocą pilota lub włącznika ściennego. Możliwe jest podłączenie sterowania elektrycznego do systemu "inteligentnego domu". W przypadku wielu rolet można nimi sterować indywidualnie lub grupowo.

Nowość, system góra dół, dwułańcuszkowy
Strona internetowa używa plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza wyażenie na to zgody.
Więcej informacji >>
Możesz zmienic w przeglądarce ustawienia dotyczące cookies

modeleRozmiar: 902 bajtów sterowanieRozmiar: 902 bajtów kolory i wzoryRozmiar: 902 bajtów inne roletyRozmiar: 902 bajtówkontaktMDecor-studio
Aranżacja okien, firany, zasłony, story rzymskie, rolety, dekoracje wnętrzBiuro:
Warszawa ul. Bartycka 175
TARGI BUDOWNICTWArolety@rzymskie.pl
tel. (22) 393 80 04
kom.: 608 677 163


Copyright © MDecor-Studio
2004
Dekoracje okien
www.rzymskie.pl